מעדני מזרע

 
 
מעדני מזרע - אודות
 
 
 
מעדניית הגורמה מעדני מזרע – פניאל שוסטק (1995) בע"מ ממוקמת במרכז שוסטר ברמת אביב ג' ומציעה מעדני בשר איכותיים מבית מעדני מזרע. פרט למגוון הבשרים והנקניקים של מעדני מזרע, הידועים בטיבם ובאיכותם, מציעה המעדנייה גם דגים, עופות, סלטים, גבינות, מאפים ואוכל ביתי.
 
 
 
 

איך הכל התחיל?

 
 
מעדני מזרע
 
 
 
סיפורם של מעדני מזרע החל בשנת 1965. חבר קיבוץ מזרע החל ביוזמה פרטית וגידל חזיר בודד כדי ללמד את הילדים מהו חזיר. לאחר מכן, ובעזרת איש מקצוע, הוא החל לייצר כמה סוגי נקניקים מבשר חזיר. הצלחת היוזמה התפתחה במהרה לכדי ייצור שוטף של מוצרי בשר חזיר על ידי קיבוץ מזרע כולו, ובהמשך גם על ידי קיבוצי הסביבה.
 
 
 
 

מעדניית מעדני מזרע – פניאל שוסטק (1995) בע"מ

 
 
מעדני מזרע - פניאל שוסטק בע"מ
 
 
 
עם סיום לימודיו האקדמיים, בשנת 1976, חיפש פניאל שוסטק מקצוע לעסוק בו. אהבתו הגדולה לתחום המזון הביאה אותו לפתוח מעדנייה קטנה בכיכר המדינה בתל אביב. במשך השנים נוספו למעדנייה הקטנה גם יינות משובחים ממיטב היקבים בארץ ובעולם. פתיחת שוק יבוא הגבינות לארץ, אפשרה לו בהמשך גם לייבא מגוון רחב של גבינות מכל הסוגים. בשנת 1984, עם פתיחת מרכז שוסטר ברמת אביב ג', עברה המעדנייה למשכנה הנוכחי. במעדנייה תוכלו למצוא הרבה יותר ממוצרי בשר. אנו מציעים מבחר מטעמים ותבשילים ביתיים ומוכנים, כמו גם סלטים, עופות, דגים ועוד.
 
 
 
 

במעדניית הגורמה שלנו תוכלו למצוא:

 
מגוון נקניקים ובשרים של מעדני מזרעמחלקת בשרים גדולה ומיוחדת, עם אפשרות להזמנת בשר טרי מסוגים שונים
מבחר עצום של סלטים ביתיים, ללא חומרים משמרים וללא צבעי מאכל
אוכל ביתי מוכן, מעשה ידיהן של מיטב הבשלניות, המכינות תבשילים גם על פי בקשות מיוחדות
גבינות ממיטב המחלבות בארץ וגבינות מיובאות מחו"ל
מחלקת מאפים ביתיים, המציעה מגוון עוגות ועוגיות ולחמים מיוחדים, שנאפו על ידי מיטב האופות
מגוון רחב של יינות ומשקאות חריפים מקומיים ותוצרת חוץ.

הודות ל- 34 שנות ניסיון, יש ביכולתנו לספק לכל לקוח את השירות הטוב ביותר. הצוות הוותיק, המקצועי והמנוסה של המעדנייה, ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת ולמלא כל בקשה ודרישה. כמו כן, אנו מבצעים משלוחים עד בית הלקוח – ללא תשלום. למידע נוסף על אוכל מוכן בתל אביב. לפרטים נוספים – צרו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.
 

אוכל ביתי מוכן

 
אוכל ביתי מוכן לכל מטרה, אנו במעדני מזרע ג מציעים לכם אוכל ביתי מוכן שאנו מבשלים ומציעים לכל לקוח לבנות לעצמו ולבני משפחתו את התפריט המתאים לו על הצד הטוב ביותר, אז מה זה אוכל מוכן, אוכל מוכן זה בעצם אפשרות שלכם לבחור את התפריט ממנות ראשונות, תוספות, סלטים מתוך תפריט הסלטים שלנו, בכל פעם ישנם מנות מיוחדות שמפתיעות כל פעם מחדש, ואז המנות העיקריות, בשר או עוף? אולי דגים? אצלינו תמצאו תפריט עשיר ומשתנה מעת לעת, וכמובן, בחגים, יש תפריט מסורתי לכל חג לפי המאכלים שאנו נוהגים לאכול.

אכול מוכן לכל חג ומועד:
פסח | ראש השנה | שבועות | יום העצמאות | ל"ג בעומר
 

קינוח טוב עוגיות עוגות ועוד

 
אז עוגיות ביתיות בעבדת יד, מעט קשה למצוא בתקופה האחרונה, אנחנו מציעים לכם עוגיות וגם עוגות ביתיות, יש לנו בכל פעם מלאי מוגבל של כמות העוגיות ועוגות שאנו מציעים, אנו מציעים עוגיות בעבודת יד ובהתאם לכך המרקם והטעם המיוחד של כל אחד ממוצרינו, נשמח לעמוד לרשותכם בבחירת הקינוח כחלק מהאוכל מוכן שתמצאו אלינו בעמדנייה.
 
אוכל ביתי מוכן מעשה ידיהן של מיטב הבשלניות